iPhone půjčovna
GoPro HERO7 Black za skvělou cenu!

GoPro HERO7 Black za skvělou cenu!

Není žádným překvapením, že příchodem nejnovější akční kamery GoPro HERO9 Black padají ceny předchozích modelů. Aktuálně však spadla cena za stále skvělou akční kameru GoPro HERO7 Black na více, než jen skvělou cenu! Kde ji koupíte? A na co nesmíte zapomenout? Čtěte.

GoPro HERO7 Black

Oproti akční kameře GoPro HERO6 přišel model HERO7 Black se skvělou stabilizací. Rozdíl mezi HERO6 a HERO7 (Black) je opravdu velký. Pokud se podívám na rozdíl mezi HERO7 Black. HERO8 Black, tam už došlo pouze k určité korekci. Kdo však hledá cenově dostupnou kameru, HERO7 Black je za aktuálních 6 990 Kč opravdu skvělá!

Koupit ji můžete u českého prodejce přes tento odkaz.

Pokud bude GoPro HERO7 Black vaše první kamera, nezapomeňte si rovnou přikoupit toto příslušenství.

Duální nabíječka s druhou baterií

Jedna baterie je málo a nabíjení přes kameru není taky optimální, proto doporučuji zakoupit rovnou duální nabíječku včetně druhé baterie. Záměrně vás odkážu na duální nabíječku pro HERO8 Black, protože je za prvé levnější, než pro HERO7 Black a navíc, pokud byste do budoucna přemýšleli nad pořízením HERO8 Black, nebudete muset kupovat nové baterie. Pro informaci, duální nabíječka je stejná.

Duální nabíječku včetně baterie koupíte za 1 599 Kč přes tento odkaz.

Paměťové karty 64GB

Nezapomeňte ani na paměťové karty. Na kartách nešetřete, protože se můžete setkat se zamrzáním kamery, případně jinými problémy. Pokud byste si chtěli koupit 128GB kartu, raději to ještě zvažte. Osobně mám raději k dispozici 2x 64GB kartu, pro případ, že by s jednou kartou byl nějaký problém. Navíc mám z oficiálních zdrojů informaci, že některé kamery mají se 128GB kartou problém. U 64GB tento problém není.

Paměťovou kartu SanDisk MicroSDXC 64GB Extreme Pro koupíte za 599 Kč přes tento odkaz.

Odolný obal Super Suit

Pokud se chystáte s kamerou potápět více, než 10 metrů, budete potřebovat odolný obal. To samé platí pro případ, že budete dělat aktivity, při kterých hrozí poškození kamery. Originální obal vás bude stát 1 649 Kč, ale na druhou stranu vám ochrání kameru za 6 990 Kč.

Super Suit pro HERO7 Black koupíte přes tento odkaz.

Ruční (plovací držák)

Pro pohodlné natáčení doporučuji originální držák GoPro The Handler, který vás bude stát 899 Kč. Jedná se o opravdu kvalitní držák, se kterým navíc kameru nikdy neutopíte. Pokud byste při potápění držák pustili, vyplave vám spolu s kamerou na hladinu. Navíc ho využijete celoročně. Skvěle se drží i v zimních rukavicích a nechybí ani poutko pro případ, že byste ho nechtěně upustili.

Tento držák si můžete pořídit přes tento odkaz.

Další příslušenství dle aktivity

Na trhu je velká spousta příslušenství pro akční kamery. Vybírat můžete především podle svých aktivit. Jako základ bych však pokládal příslušenství, které jsem zmínil.

Pokud si kameru koupíte, přeji spoustu úžasných záběrů!Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře