iPhone půjčovna
iPhone SE porazil ve výdrži baterie iPhone 7!

iPhone SE porazil ve výdrži baterie iPhone 7!

Mít iPhone půjčovnu je výhoda nejen z toho pohledu, že máte k dispozici více telefonů, ale například pokud realizujete responsivní design. Během toho mám totiž možnost ladit detaily na všech dostupných velikostech displejů, které Apple nabízí. Když jsem minulý týden na jednom webu pracoval, napadlo mě otestovat výdrž baterie telefonů v situaci, kdy ho jednoduše nepoužívám. Možná je to test, který není až tak zajímavý, přesto si myslím, že za publikaci tohoto článku to stojí.

Jak test výdrže baterie probíhal?

Vzal jsem iPhone SE, 6s Plus, 7 a 7 Plus, obnovil je do režimu, který všichni známe z doby, kdy jsme si pořídili svůj první iPhone a současně je strčil na nabíječky. Telefony jsem pak samozřejmě z nabíječek odpojil v momentě, kdy byly všechny na 100%. Jenom pro informaci, verze iOS mají všechny telefony stejnou. „Bohužel“ ze čtveřice testovaných zůstaly pouze iPhone SE a 7, protože ostatní jsem zapůjčil.

Co jsem s telefony dělal?

Vůbec nic, nechal jsem je ležet na stole a jednou za den jsem se podíval jak je na tom baterie. Nerad bych totiž zjistil, že je některý z telefonů vybitý.

iPhone SE vyhrál nad iPhone 7!

Musím přiznat, že jsem nečekal, že iPhone SE s kapacitou baterie 1624mAh porazí iPhone 7 s kapacitou baterie 1960mAh. A když píši porazil, tak navíc takovým rozdílem! Zatímco iPhone 7 „dojížděl“ na 1%, iPhone SE měl ve stejný okamžik ještě 40% baterie! Co se doby výdrže, tak iPhone 7 skončil na 177 hodinách a 50 minutách (více než 7 dní). iPhone SE v testu stále pokračuje (jeho výdrž se dočtete v dalším článků).

iPhone SE

iPhone 7

Co je tedy závěrem?

V dnešní době je sice nereálné, abyste kamkoli jeli na 7 dní a telefon nepoužili, přesto se může tato informace někomu hodit. Naštěstí v době powerbank můžete jet klidně na týdenní festival a stav baterie fakt neřešit.  A jaké powerbanky na trhu jsou? Koukněte níže.Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře