iPhone půjčovna
Vyzkoušel jsem redukci z aliexpress

Vyzkoušel jsem redukci z aliexpress

Je to už nějaký ten pátek, kdy jsem psal o redukci, pomoci které můžete nabíjet svůj telefon a současně i poslouchat hudbu (u iPhone 7 a novějších modelů). Rozhodl jsem se, že vyzkouším nejlevnější řešení a proto jsem šel přímo na aliexpress, kde jsem koupil rovnou 5 kusů s tím, že je otestuji a pak rozdám mezi fanoušky. Jak test dopadl?

  • První redukce nefungovala vůbec,
  • druhá redukce nefungovala vůbec,
  • třetí redukce nefungovala vůbec,
  • čtvrtá redukce fungovala tak, že asi minutu se neskutečně sekal zvuk a výstup šel pouze do levého reproduktoru (pak hláška s chybou),
  • pátá redukce chybu hlásila rovnou (že není kompatibilní nebo v podobném smyslu).

Takže tu máme 100% neúspěch a všech pět redukcí skončilo v popelnici. Tedy až na jednu, protože jsem si řekl, že ji vyfotím pro tento článek (a pak až vyhodím).

Na nabíjecích kabelech (a adaptérech) nešetřím, protože jde o „život“ telefonu, ale teď už mám i takovou zkušenost, že cokoli co se strká do telefonu jednoduše z ali ani ebaye nechci. Zůstávám tak tedy pouze u obalů a ochranných skel, které jsou prostě „kompatibilní“ a nehrozí mi, že nebude telefon fungovat.

Co se dražších redukcí, ty jsem zatím nezkoušel, ale pokud někdo pátrá, můžete kouknout na Belkin lightning adapter – audio + power nebo USAMS – lightning 2v1.

Pokud některou z nich vyzkouším, určitě o tom napíši. Jestliže se chcete podělit se svou zkušeností, napište mi do komentářů pod tímto článkem.Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře