iPhone půjčovna
iPhone půjčovna pro náročné klienty

iPhone půjčovna pro náročné klienty

Potřebujete po dobu reklamace náhradní telefon, který vám plnohodnotně nahradí ten váš? Je pro vás nepředstavitelné, že byste museli i několik týdnů fungovat na Androidu? Děsíte se situace, že po celou dobu reklamace budete bez obsahu vašeho iPhonu? Pokud využíváte plnohodnotně ekosystém Apple, pak určitě souhlasíte s tím, že fungovat na náhradním telefonu jiné značky je omezující. Bez kontaktů, kalendáře, aplikací, zpráv, fotek a videí? Noční můra každého „jablíčkáře“.

Pokud je pro vás nepředstavitelné, že budete bez svého telefonu, pak je tu pro vás iPhone půjčovna.

V nabídce najdete iPhone 6s 64GB silver, iPhone SE 64GB rose gold a iPhone 5s 16GB gold. Je jen na vás, který z nich si zvolíte. Stačí vložit SIM kartu, přihlásit se na iCloud a do pár minut ani nevíte, že nejste na svém telefonu! Tato služba je určena pro náročné klienty, kteří ji také ocení.

Všechny telefony jsou pojištěny proti poškození, chráněny bezpečnostním sklem na displeji a také průhledným obalem. Zákazník tak dostane vždy telefon v nejlepším možném stavu, který obsahuje pouze čistou instalaci iOS systému podobně, jako když si telefon koupíte nový telefon v obchodě.

Půjčovna funguje v Praze, kde také po domluvě probíhá osobní předání. Ceny pronájmu začínají od 70 Kč / den včetně DPH a pojištění.

Telefon nejenom po dobu reklamace

Kromě samotných reklamací je iPhone půjčovna určena také pro vývojáře iOS aplikací nebo firmy, které na telefonech prezentují své služby. Je jedno, k čemu telefonu využijete.

Bližší informace najdete na stránkách www.iphonepujcovna.czDalší článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře