iPhone půjčovna
EpocCam HD – obraz z iPhonu do Macbooku? Takhle raději ne!

EpocCam HD – obraz z iPhonu do Macbooku? Takhle raději ne!

Pár hodin zpátky jsem potřeboval najít způsob, jak přenést kvalitní obraz z telefonu v reálné době do Macbooku. Vyzkoušel jsem dá se říci spoustu aplikací, ale žádná z nich mě nepřesvědčila. Nakonec jsem narazil na aplikaci EpocCam od KINONI s tím, že jsem si stáhl v první fázi bezplatnou verzi, na které je umístěna reklama. Vypadalo to, že se tomu dá věřit a tak jsem zainvestoval neskutečných 8$ a koupil si verzi HD s FULL HD rozlišením. Obraz byl samozřejmě lepší (2x vyšší rozlišení), ale celkově byl přenos nepoužitelný.

EpocCam HD – „vyhozené peníze“

Aplikace EpocCam HD je v praxi k ničemu, protože se obraz zasekává tak dlouho, až úplně vypadne. Takže pokud jste někde narazili na internetu na tuto aplikaci, určitě se ji vyhněte. Za investované peníze si raději kupte pizzu.

Aktualizováno (po pár hodinách): Vzpomněl jsem si, že jde i aplikace „vrátit“ a tak jsem objednávku stornoval a Apple mi vrátí peníze.

A jaké řešení jsem nakonec využil? Apple TV a zrcadlení obrazovky přímo na plátno, ale o tom zase někdy příště.Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře