iPhone půjčovna
Proč byly „téměř“ ukončeny doživotní záruky na skla?

Proč byly „téměř“ ukončeny doživotní záruky na skla?

V posledních dvou článcích jsem psal o bezpečnostních sklech a protože jsem se kolem toho docela zajímal, zjistil jsem, proč je dnes téměř nemožné koupit sklo s doživotní zárukou. Pravda je taková, že před rokem, kdy jsem si kupoval svůj první iPhone (6s), mohl jsem si vybrat, kde si bezpečnostní sklo s doživotní zárukou koupím. Lišila se jenom cena a místo, kde mi ho případně budou měnit. Logicky jsem zvolil cenu nejpřijatelnější s ohledem na blízkost prodejny.

Ani ne po roce mi však bylo řečeno, že konkrétně Belkin doživotní záruku ukončil (což byla lež o které jsem psal v tomto článku). Po této špatné zkušenosti jsem hledal prodejnu, kde dostanu podobné služby a bohužel jsem narazil. Široko daleko (ani v Praze) jsem nenarazil na obchod, kde mi prodají bezpečnostní sklo s doživotní zárukou za výhodných podmínek. Nebudu jmenovat obchod, protože si přesně nepamatuji, kde to bylo, ale řekli mi, že bezpečnostní sklo mají, ale že doživotní záruka na to už neplatí, jedině mi ho budou měnit za poplatek 250 Kč, což mi přišlo jako blbost (pořizovací cena byla snad 700 Kč). V ostatních prodejnách už zase záruka nebyla žádná a přitom cena původní (900 Kč, apod.).

Z tohoto důvodu jsem docela pátral po tom, co se stalo, že najednou z ničeho nic prodejci ukončují doživotní záruku. Nakonec jsem se dozvěděl, že hlavním důvodem byli samotní zákazníci! Ti byli totiž natolik sprostí, že si nechávali měnit skla z ebay.com (0,99$) za ta kvalitní (900 Kč) a opravdu „těžce“ toho zneužívali! Prodejci to neměli šanci poznat, ale výrobci, kterým je prodejci zasílali na to přišli a řekli STOP.

Takže díky těmto zmetkům jsme tak přišli, mi poctiví lidi, o servis a přístup, který jsme si platili. 

Naštěstí InvisibleSHILED GLASS doživotní záruku stále má, jen s tím rozdílem, že ji řeší přímo výrobce. A jak, že ji řeší se můžete dočíst v článku InvisibleSHIELD GLASS – do pravé sklo pro mobil.

 Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře