iPhone půjčovna
Když „selfie“, tak jedině s tyčí!

Když „selfie“, tak jedině s tyčí!

Není to tak dávno, co jsem si pořídil svou první selfie tyč, avšak bylo to ještě v době, kdy jsem neměl iPhone, ale ještě Sony Xperii V. O kvalitách fotek se tu zmiňovat nebudu, ale jednoznačně, pokud bych to měl porovnat, tak fotky z Xperie byly dobré, zatímco z iPhone jsou vynikající. Selfie tyč jsem si pořídil kvůli dovolené a protože to byl zrovna bum, hned po dovolené jsem ji půjčil asi 5 lidem a postupem času jsem vlastně zjistil, že už ji ani nemám.

Minulý víkend za mnou přijela do Prahy sestra s rodinkou, a tak jsme, jak už to tak bývá, navštívili ZOO, Petřín, byli na hokeji v O2 aréně, „pluli“ na šlapadlech na Vltavě a nevím už ani kde ještě. Byli jsme opravdu na hodně místech a až teď, po víkendu, kdy se člověk kouká na pořízené fotky, zjišťuji, že bez selfie tyče jsou ty fotky prostě na nic.

Proč jsou fotky bez selfie tyče na nic?

Vůbec tu nejde o kvalitu fotek, ale o samotný obsah. Když nás je totiž 5 (a kolikrát stačí i 2), tak nikdy nenatáhnete ruku tak, abyste zabrali všechno, co chcete. Tzn. samotné osoby na fotce a k tomu ještě okolí, které fotíte. Doba, kdy jsme požádali někoho v okolí o pořízení společné fotky je pryč a například na šlapací loďce jen tak někoho nepotkáte. Ta možnost prodloužení tu prostě chybí.

Kde pořídit selfie tyč?

Protože si ji chci opět pořídit, koukal jsem po eshopu, kde nemají přehnané ceny a navíc i něco navíc, protože si chci koupit i nějaký obal, a tak ušetřím za poštovné. Našel jsem obchod JHMobil.cz, kde jsem si vybral selfie tyč i průhledný obal. Na odkaze najdete několik druhů tyčí, a to pro připojení přes kabel, bluetooth, dokonce i se zrcátkem a největší překvapení pro mě byla tyč se zabudovaným LED osvětlením. Pro fajnšmejkry je pak v nabídce luxusní tyč s koženou rukojetí.

selfie-900001_640

Závěrem

Pokud svůj iPhone nebo vlastně i jakýkoli jiný telefon používáte často k focení tzv. „selfie“ fotek, pak si určitě pořiďte tuto vychytávku, protože zjistíte, že obsah fotek bude mnohem zajímavější. A pokud už nějakou selfie tyč máte, můžete mi napsat do komentářů, jak často ji používáte.

 Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře