iPhone půjčovna
Nejčastější „hejty“ na iPhony

Nejčastější „hejty“ na iPhony

Po delší době jsem si udělal chvilku a přečetl jsem si zajímavé „hejty“ na iPhony od lidí, které je nikdy neměli a řekl jsem si, že na toto téma napíšu kratší článek. Osobně mi je jedno co kdo má, protože mi to nikdy k ničemu nebude. Mějte klidně Motorolu nebo Aligátora, ale nedělejte ze sebe vola a nehejtujte něco jen kvůli tomu, že ho prostě nemáte.

Platíte si jenom za značku!

Ano, ano, ano a ještě jednou ano. Až jednou vybudujete značku jako Apple (pravděpodobnost cca. 0,……001), určitě nebudete prodávat produkty s 30% ziskem. Značka dnes hraje hlavní roli ve všech oborech. Nebo jste zatvrdlí a myslíte si, že tenisky od Vans vám vydrží déle než ty z Lidlu?

Ovečky,bůůů!

Zatím, co vy (hejtři) máte neustále něco proti ovečkám, které jdou s davem, my ovečky vás neřešíme. Jen nechápeme, jak někteří jsou schopni dát za Samsung s Androidem, který se po týdnu začne sekat stejné peníze jako za telefon, který tyto problémy nemá ani po roce. My ovečky máme totiž zkušenosti, které vy nemáte. Hážete na Apple a iPhony špínu, ale nikdy jste ten telefon neměli ani v ruce a jestli jo, tak vám ho kámoš ani neodemkl.

Můj Asus má 256GB paměť a tvůj jen 64GB

Ok, určitě potřebuješ mít v telefonu 256GB místa na obsah, který tam nemáš a nikdy mít ani nebudeš. Víš kolik to je vlastně vůbec místa? Co na tom telefonu děláš? Pracuji na počítači kolikrát 12 hodin denně a mám v něm 128SSD disk a víc nepotřebuji (navíc mám přes 40GB místa). Ty rozhodně potřebuješ 2x tolik do mobilu. Asi tam máš celou filmotéku, hudbu, kterou poslouchala i tvoje máma a denně natáčíš 2 hodiny ve 4k.

Operační paměť jenom 2GB (1GB)? HAHA!

Je fakt strašný, že je někdo schopný dát 20+ tisíc za telefon, který má jenom 2GB RAM. Ještě horší je, když někdo funguje na telefonu, který má jenom 1GB RAM. Tvůj telefon má 4GB a stojí o půlku méně, jsme to ale tupci, co? Víš kde je rozdíl? Ten tvůj telefon by nedokázal pracovat ani s 8GB RAM. Prostě by se ti sekal tak i tak. Pravdou je, že Android nebude nikdy tak vyladěný, jako iOS. Ať chceš nebo ne. Proto je i iPhone 5s z roku 2013 svižnější než tvůj nový mobil z roku 2016. Smutný že?

Jenom 12Mpix foťák?!

Udělej si 30 minut času a přečti si, že o pixelech to fakt není. Tvůj 16Mpix telefon prostě kvůli pitomé čočce nebude mít nikdy tak pěkný fotky jako iPhone. A to nejsou fakta, stačí se jen podívat. Pokud jsi hotový ze svých fotek, pak se podívej na fotky, které byly pořízeny na „jablku“. Opět se jenom ukazuje, že čísla, na které stále poukazuješ jsou k ničemu.

Výdrž jenom den? Trapný!

Rozhodně ano. Není nad to, když baterka v telefonu vydrží týden! Ta doba je však pryč. Minimálně dokud nepřijde nová technologie, která by to (hromadně) změnila. Naposledy mi vydržel náhradní telefon i 10 dní, ale sloužil mi jen na odchozí a příchozí hovory. Displej byl velký jako můj nehet a byl to záložní telefon dokud nevyjde 6s. Pokud argumentujete, že vám telefon vydrží i den a půl, pak gratuluji, ale fakt mi nedělá problém dát večer telefon na nabíječku. O co víc! Vlastně já telefon nabíjím i v práci nebo v autě. A proč? Protože ten telefon prostě používám a nemám ho jenom na „hele mám „jablko“. Ještě se mi po roce používání nestalo, že bych nebyl k dosažení, protože si to prostě jednoduše pohlídám. Navíc, jestli vám něco říká powerbanka, pak víte, že i bez zásuvky nejsem v háji. Jestli budu nabíjet telefon 1x denně nebo jednou za 2 dny, to už mě fakt nezničí. Furt lepší nabíjet iPhone každý den, než se každý den rozčilovat, že se zase něco seká a nebo hlásí „fotoaparát není k dispozici“.

Myslím si, že prozatím by to stačilo, ne? Podle čtenosti tohoto článku klidně připravím pokračování. Všem hejtrům zdar! Máme vás rádi 🙂 Vaše ovečky.


Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře