iPhone půjčovna
Čirý obal pro iPhone 6/6s za 100 Kč?

Čirý obal pro iPhone 6/6s za 100 Kč?

V kamenných obchodech seženete průhledný (čirý) obal na iPhone 6/6s v rozmezí od 300 – 700 kč úplně v pohodě. Jedná se však vždy o klasické a jednoduché obaly, které za nějakou dobu ztratí čirost. O tom, že se vyrábí v Číně není žádný pochyb, ale co takhle ho sehnat přímo z Číny a za menší peníze? Osobně jsem to jak jinak než zkusil. Na ebay.com jsem si našel klasický čirý silikonový obal za cca. 30 Kč. Je to cena až směšná, proto jsem si objednal rovnou 10 kusů s tím, že obaly buď rozdám nebo s nějakou marží prodám.

Po měsíci a něco mi přišla obálka, ve které bylo zmíněných 10 obalů, na které jsem téměř zapomněl. O tom, že se nejedná o podobnou kvalitu, jakou je můj současný modrý obal od EDOYO není také pochyb, ale pořizovací cena byla 750 Kč, takže oproti 30 Kč je to nesrovnatelné a porovnávat to ani nechci.
IMG_1156

IMG_1155

Jeden obal jsem už daroval známému, druhý jsem si samozřejmě nechal a zůstalo mi ještě 8 čirých obalů, které sednou jak na iPhone 6 tak i na 6s.

Pokud se mezi mými čtenáři najdou zájemci, rád vám je prodám po 100 Kč za kus. Kdo má pocit, že jsem hrozný škrt a chci na tom vydělat, může si udělat na ebay.com účet, spárovat si kreditní kartu s PayPal a čekat přes měsíc na to, než mu to z Číny prodejce pošle. Cena je včetně poštovného!

Aktuálně: poslední 2 kusy

Pokud máte zájem, stačí vyplnit tento formulář a já se s vámi už spojím.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon a adresa kam obal poslat

     Další článek:
  Předchozí článek:
  iPhone půjčovna

  Komentáře