iPhone půjčovna
Home Credit posílá další kartu!

Home Credit posílá další kartu!

Dnes mi přišel dopis od Home Creditu a ačkoli jsem minulý týden 2x (pro jistotu) volal a znovu opakoval, že peníze chci na složenku a že si klidně počkám, obsahem nebylo nic jiného než kreditní karta! Já nevím jestli jsem blbec já nebo oni, ale pro jistotu jsem tam znovu zavolal a schválně se zeptal, jakým způsobem mi ty peníze budou vráceny (na základě číslo úvěrové smlouvy). Když mi paní po 2 minutách čekání sdělila, že složenkou, nezbylo mi nic jiného než se zeptat, proč mi zase posílají tu jejich kouzelnou kreditku. Dopis mi samozřejmě posílá nějaký automat (nikoli člověk), takže mám kreditku přestřihnout a dopis vůbec neřešit.

Zajímavostí je, že mi paní sdělila, že složenka mi bude zaslána příští měsíc, což je přeci jen o něco dříve, než avizovala paní v minulém hovoru. Pravdou je, že mám pocit, že mají v tom všem takový zmatek, že bych se nedivil, kdyby žádná složenka nepřišla.

Mimochodem, kreditka na obrázku neobsahuje 3 čísla, takže kdo by měl pocit, že má pár (přes 500) pokusů, tak neblbněte, kreditka totiž není aktivovaná 🙂Další článek:
Předchozí článek:
iPhone půjčovna

Komentáře